Pogrom w Gorcach, rezerwy Karoliny poszły za ciosem

Piłkarska niedziela dla Darboru, który ograł wysoko Górnika Gorce. Zwycięstwa w klasie B odniosły rezerwy Karoliny i Sparta Pastuchów.

Trzecią wygraną z rzędu odnotowali piłkarze rezerw MKS Karolina. W niedzielne przedpołudnie okazali się lepsi od drugiego zespołu MKS Szczawna Zdrój 3-0. Gole dla jaworzynian zdobyli: Paweł Wysota (dwie) oraz Dawid Sienkiewicz (jedną). Dzięki dobrej grze w ostatnich tygodniach rezerwy Karoliny awansowały na 10 miejsce w tabeli klasy B.

Kolejne trzy punkty zapisała na swoim koncie Sparta Przełom Pastuchów po pokonaniu 2-3 w Kłaczynie tamtejszej, wyżej notowanej Nysy. Na listę strzelców wpisali się: Maciej Waliszek (dwukrotnie) oraz Paweł Krzak (raz).

O tak dobrej niedzieli nie może mówić Tęcza i LKS Piotrowice. Ci pierwsi przegrali z liderem Podgórzem Wałbrzych aż 5-0 natomiast piotrowiczanie ulegli u siebie 0-3 wiceliderowi Zielonym Mokrzeszów.

Mecz Darboru w Gorcach był spotkaniem bez historii. Mimo że obfitował w gole był jednostronny. Goście wygrali aż 0-6 po bramkach: Pawła Chrzana (cztery), Kamila Kuski i Dawida Wojaka (po jednym).

Źródło info: regiowyniki.pl
Źródło foto: fanpage Darbor Bolesławic

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz