Ponad 20 goli LKS Piotrowice! Derby dla Tęczy.

Słabe występy naszych zespołów w klasie okręgowej. Na zamknięcie rundy jesiennej w klasie B LKS Piotrowice rozgromił rywala zdobywając ponad 20 bramek w meczu a Tęcza była górą w gminnych derbach.

Jedenastą porażkę w sezonie zanotowała Karolina. W niedzielne popołudnie Cukrownik okazał się lepszy w Pszennie odnosząc tym samym zwycięstwo nad jaworzynianami 2-0. Obie bramki padły w drugiej części gry.

Kolejna wysoka porażka Gromu. Witkowianie na swoim boisku ulegli Nysie Kłodzko aż 0-5 i nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli klasy okręgowej z dorobkiem dwóch punktów.

Niespotykanym wynikiem zakończyła się rywalizacja LKS Piotrowice z ostatnim w klasie B Zrywem Łażany. Gospodarze wygrali aż 21-0. Na listę strzelców drużyny z naszej Gminy wpisali się: Patryk Marczak (sześciokrotnie), Kacper Sas (pięciokrotnie), Bartosz Hurman (czterokrotnie), Kamil Mrozek i Tomasz Janes (obaj dwukrotnie) oraz Paweł Kania i Adrian Nabielec (po razie).

Dziesiąte zwycięstwo Venusa. Nowiczanie w meczu wyjazdowym pokonali trzecią Silesię Żarów 1-3 i utrzymali tym samym pozycję lidera klasy B. Bramki dla gości strzelali: Michał Lipski, Michał Trojan i Marcin Zdanowicz.

Derby gminne dla Tęczy. Grający na wyjeździe bolesławiczanie pokonali Spartę Przełom Pastuchów 0-3. Dzięki wygranej Tęcza skończy rundę jesienną na piątym miejscu. Strzelcami bramek w tym meczu byli: Damian Kulpiński, Jakub Ciosek i Paweł Wysota.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska