Punkt Gromu. Pierwsza wygrana Tęczy i Sparty.

Pierwszy punkt na koncie witkowian. Solidna niedziela naszych gminnych drużyn w klasie B, które zdobyły łącznie 10 punktów. Venus nadal liderem tych rozgrywek.

Kolejna porażka Karoliny. Jaworzynianie uznali wyższość Nysy Kłodzko, która wbiła im przy Sportowej aż cztery gole. Była to siódma porażka w tym sezonie.

Grom z pierwszym punktem dopisanym do ligowej tabeli. Kryształ po siedmiu minutach prowadził 1-0 jednak witkowianie w 25 minucie doprowadzili do wyrównania po golu Łukasza Cegielskiego. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy drużyna z naszej gminy mogła wyjść na prowadzenie jednak nie wykorzystała rzutu karnego.

Pierwsza wygrana w tym sezonie Tęczy. Bolesławiczanie wygrali 1-0 z wyżej notowanymi rezerwami Cukrownika Pszenno. Jedynego gola na wagę trzech punktów zdobył Patryk Lipka.

Podziałem punktów zakończyło się starcie LKS Piotrowice i Błyskawicy Kalno. Oba zespoły strzeliły po golu. Dla zespołu z naszej Gminy trafił Paweł Kania. Piotrowiczanie już po raz trzeci w tej rundzie dzielili się punktami ze swoim rywalem.

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odnotowała również Sparta. Pastuchowianie okazali się lepsi na wyjeździe od Orła Witoszów 3-5. Autorami goli byli: Maciej Waliszek (trzech) oraz Paweł Krzak (dwóch).

Szósta wygrana Venusa. Tym razem nowiczanie okazali się lepsi od trzeciej drużyny Zjednoczonych Żarów 2-3. Bramki strzelali: Michał Lipski, Mariusz Łuczak i Michał Trojan. Dzięki temu Venus utrzymał pozycję lidera klasy B.