Remis witkowian. Venus gromi w Lażanach. Tęcza z trzecią wygraną.

Nieoczekiwanie remisem zakończył się pojedynek Gromu w Bystrzycy. Wysoką wygraną zanotował Venus z ostatnią drużyną klasy B. Cenna wygrana Tęczy.

Bezbramkowym remisem zakończył się wyjazdowy pojedynek Gromu z LKS Bystrzyca Górna. Gospodarze notowani byli w czołówce klasy okręgowej. Dla witkowian był to drugi punkt do ligowej tabeli.

Dziesiątą porażkę w sezonie odnotowała Karolina. Jaworzynianie przegrali u siebie z Victorią Świebodzice 2-4. Do przerwy przyjezdni prowadzili 0-2. Autorami bramek dla zespołu z Jaworzyny byli: Jakub Sikora i Grzegorz Ignatowicz.

Po ubiegłotygodniowej wygranej tym razem przyszedł czas na porażkę Sparty. Lepsza od pastuchowian okazała się Silesia Żarów, która na swoim terenie wygrała 3-1. Honorowego gola dla drużyny z Pastuchowa strzelił Miłosz Rachelski.

Najwyższą porażkę w sezonie odniósł LKS Piotrowice. Rezerwy LKS Bystrzyca Górna pokonały piotrowiczan aż 8-0, dla których była to czwarta porażka w tej edycji gier.

Trzecią wygraną w sezonie odniosła w niedzielę Tęcza. Bolesławiczanie na swoim boisku okazali się lepsi od trzeciej drużyny Zjednoczonych Żarów 2-1. Gole w tym meczu zdobyli: Jakub Ciosek i Paweł Wysota.

Pogrom w Łażanach. Tamtejszy Zryw otrzymał surową lekcję od Venusa. Nowiczanie wygrali w wyjazdowym pojedynku aż 0-13. Na listę strzelców wpisali się: Mariusz Łuczak (trzykrotnie), Michał Trojan i Marcin Zdanowicz (dwukrotnie) oraz Jakub Radzikowski, Paweł Lamot, Filip Lisowski, Mateusz Wirchniański, Jakub Kraszkiewicz, Dawid Bednarek (raz).

foto: MKS Karolina

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska