Remisy Karoliny i Gromu. Tęcza lepsza w derbach gminnych.

Dopiero w trzeciej kolejce zespoły z naszej Gminy zdobyły swoje pierwsze punkty w klasie okręgowej. Grad bramek zobaczyli kibice w Bolesławicach i Piotrowicach, gdzie odbyły się m. in. gminne derby.

Remisem zakończyło się spotkanie Gromu ze Zjednoczonymi Żarów. Witkowianie do przerwy prowadzili 2-0 po bramkach Jakuba Smutka. Goście wyrównali w drugiej połowie po golach Romana Khvostenki i Bartłomieja Czocha. To pierwszy punkt Gromu w tym sezonie.

Nieudany wyjazd Venusa do Wojborza. Tamtejszy ATS pokonał nowiczan 2-1. Do stanu 2-0 doszło po golach Bartosza Zalota i Kacpra Kruka. Jedynym trafieniem odpowiedział Dariusz Włodarczyk.

Podział punktów w Jaworzynie i pierwszy punkt w tabeli dla gospodarzy. Karolina zremisowała 1-1 z solidnym beniaminkiem klasy okręgowej – Polonią Bystrzyca Kłodzka. Bramkę otwierającą wynik zdobył Bartosz Adamowicz już w siódmej minucie. Do wyrównania kwadrans później doprowadził Daniel Pasternak.

W gminnych derbach po gradzie bramek górą Tęcza. Bolesławiczanie pokonali w pierwszej kolejce LKS Piotrowice 6-4. Dla gospodarzy strzelili: Wysota Paweł (trzy), Kłos Damian, Małek Rafał i Kurzeja Michał (po jednej). Dla gości trafiali: Patryk Marczak (dwukrotnie), Kamil Przeździęk i Konrad Wnuk (po razie).

Sparta Przełom Pastuchów przegrała wysoko w pierwszym meczu sezonu ze STEP Tąpadła Wiry 2-9.