Sobota z okręgówką. Piotrowice w meczu na szczycie

Po spadku formy w ostatnich tygodniach naszych gminnych drużyn grających w klasie okręgowej czas na pojedynki z potencjalnie łatwiejszymi rywalami. Mecz na szczycie tabeli przed LKS Piotrowice.

Trzynasty w klasie okręgowej Venus po remisie w derbach z Gromem zmierzy się na wyjeździe z Victorią Świebodzice zajmującą dziewiąte miejsce w tabeli. Karolina na wyjeździe zagra z niżej notowanym i zajmującym przedostatnie miejsce Płomieniem Makowice. Jako jedyny z naszych gminnych drużyn zagra u siebie Grom, który stanie w szranki z Trojanem Lądek Zdrój mającym na koncie tylko jedną wygraną.

Lider klasy A Darbor Bolesławice pojedzie do Uciechowa na mecz z trzynastym w tabeli Kolibrem. Faworytem tego pojedynku będzie ekipa z naszej gminy. Gospodarze mają na swoim koncie pięć punktów po siedmiu meczach.

W klasie B Sparta Przełom Pastuchów po wygranej w ubiegłą niedzielę ma szansę na kolejne punkty. Tym razem z Unią Jaroszów mającą podobnie jak pastuchowianie trzy punkty. Tęcza Bolesławice zagra z sąsiadującą w tabeli Nysą Kłaczyna a trzeci LKS Piotrowice z wysoko notowanym MCK Mieroszów.

Plan gier na weekend:

Victoria Świebodzice – Venus Nowice (sobota, 15:00),
Grom Witków – Trojan Lądek Zdrój (sobota, 15:00),
Płomień Makowice – MKS Karolina (sobota, 15:00),
Sparta Przełom Pastuchów – Unia Jaroszów (niedziela, 11:00),
LKS Piotrowice – MCK Mieroszów (niedziela, 11:00),
Nysa Kłaczyna – Tęcza Bolesławice (niedziela, 12:00),
Koliber Uciechów – Darbor Bolesławice (niedziela, 12:00).

Info: 90minut.pl
Foto: fanpage LKS Piotrowice

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz