Sparta Pastuchów odwróciła losy meczu, Grom przegrywa

Dobrze meczu na szczycie klasy okręgowej nie będzie wspominał Grom. Ciekawy przebieg miało spotkanie Sparty Pastuchów.

Duże emocje towarzyszyły spotkaniu Sparty Przełom Pastuchów z Silesią Żarów, która występuje w klasie B po raz pierwszy. Żarowianie prowadzili w tym spotkaniu już 0-3. Upór piłkarzy z naszej Gminy oraz walka do końca o ostateczny rezultat dała gospodarzom cztery bramki i spotkanie zakończyło się zwycięstwem pastuchowian 4-3! Warto zaznaczyć, że decydujący gol padł w doliczonym czasie gry. Autorami bramek byli: Kamil Jędrusik (dwóch), Karol Trzpil (decydującej) oraz Kamil Wudel (jednej).

Trzecią wygraną w tym sezonie odnotowały rezerwy MKS Karolina (2-3). Tym razem wyższość jaworzynian musiał na swoim boisku uznać Płomień Dobromierz. Gole dla Karoliny strzelili: Dawid Sienkiewicz, Gracjan Gryzgot oraz Paweł Wysota.

Wysoką porażką dla LKS Piotrowice Świdnickie zakończyło się spotkanie z rezerwami MKS Szczawna Zdrój. Gospodarze wygrali 10-2 a dwa gole dla ekipy z naszej Gminy strzelili: Mariusz Charytanowicz oraz Patryk Marczak.

Dobrze tej niedzieli nie będą wspominać zawodnicy Tęczy Bolesławice. Przegrali oni u siebie z Nysą Kłaczyna 1-2. Jedyne trafienie dla bolesławiczan zaliczył Damian Kłos.

Rywalizacja Gromu z Orłem Lubawka zaczęła się nie po myśli witkowian bowiem stracili oni już w pierwszej minucie bramkę. Trzy minuty później był remis po golu Rafała Jędrasiewicza. Orzeł w dalszej części meczu dołożył jeszcze dwa trafienia i ostatecznie spotkanie na szczycie tabeli klasy okręgowej zakończyło się wynikiem 3-1.

Źródło info: fanpage Gromu Witków/inf. własna
Źródło foto: fanpage Pastuchów Nasza Wieś