Sprostowanie do artykułu „Mieszkańcy zdają test odpowiedzialności, władza żeruje [OPINIA]”

Stowarzyszenie Zwykłe Jaworzyńska Pozytywka przesłała wniosek o sprostowanie informacji zawartych opinii „Mieszkańcy zdają test odpowiedzialności, władza żeruje [OPINIA]” opublikowanej na portalu Wieści Gminne.

Poniżej treść przesłanego sprostowania:

„W związku z nieprawdziwymi informacjami zamieszczonymi na portalu „Wieści Gminne Jaworzyna Śląska” w dniu 30.03.2022 r. w artykule „Mieszkańcy zdają test odpowiedzialności, władza żeruje [OPINIA]” wyjaśniam, co następuje:

1. Nieprawdą jest stwierdzenie, że Stowarzyszenie Zwykłe Jaworzyńska Pozytywka jest nieformalną przybudówką burmistrza Jaworzyny Śląskiej.

Stowarzyszenie Zwykłe Jaworzyńska Pozytywka jest organizacją niezależną i samodzielną, a jego organami decyzyjnymi określonymi w Regulaminie Stowarzyszenia są Przedstawiciel i Zebranie członków.

2. Nieprawdą jest również stwierdzenie, iż Stowarzyszenie Zwykłe Jaworzyńska Pozytywka jest organizacją o mglistym charakterze.

Stowarzyszenie Zwykłe Jaworzyńska Pozytywka jest organizacją cieszącą się zaufaniem społecznym i prowadzi otwartą politykę informacyjną. Informacje o działalności organizacji są ogólnodostępne a cele jasno określone w Regulaminie Stowarzyszenia.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz