Strzelanina Venusa i Darboru. Blamaż Karoliny

W meczach naszych gminnych zespołów kibice obejrzeli łącznie aż 20 bramek. Nadal w formie jest Darbor. Ważne punkty zdobył Venus. Martwi w ostatnich tygodniach forma Karoliny.

Fatalny mecz zagrała Karolina. Na swoim boisku uległa wysoko wiceliderowi Granitowi Roztoka aż 0-6. Mecz rozpoczął się minutą ciszy upamiętniającą Macieja Aleksiuka – zawodnika przyjezdnych, który zmarł w tragicznych okolicznościach. Wynik ustawiły dwa gole gości w 25 i 27 minucie. Jeszcze przed przerwą padła jedna bramka. Wynik mógł być wyższy jednak Granit nie wykorzystał w drugiej połowie rzutu karnego.

Drugie zwycięstwo w sezonie odnotował dzisiaj Venus, który okazał się lepszy od ostatniego w tabeli Trojana Lądek Zdrój. Nowiczanie wyszli na prowadzenie po golu Damiana Romana w 25 minucie. Dobili rywala dwiema bramkami tuż przed przerwą autorstwa Mateusza Wirchniańskiego i ponownie Damiana Romana. Po przerwie goście odpowiedzieli dwoma golami a czwarte trafienie dla gospodarzy zdobył Marcin Tutka.

Darbor nadal w solidnej formie, co udowodnił dzisiejszą wysoką wygraną 6-2. Tym razem pozostawił bez szans przyjezdnych – Sudety Kątki. Gole dla bolesławiczan zdobyli: Paweł Chrzan (trzy), Mariusz Morąg, Karol Bohajczuk oraz Kamil Kuska (po jednej). Dzięki wygranej klub z naszej gminy nadal będzie liderem klasy A po tej serii gier.

Info: regiowyniki.pl