Tęcza rozgromiła w derbach Spartę. Bez punktów w okręgówce.

Karolina i Venus poniosły porażki w swoich meczach. Spotkanie Gromu z Górnikiem zostało przełożone. Tęcza Bolesławice wygrała po raz czwarty i to ponownie w derbach gminnych.

Karolina przegrała na wyjeździe ze spadkowiczem z IV ligi – LKS Bystrzyca Górna 1-0. Jedynego gola w meczu strzelił w pierwszej połowie były zawodnik Darboru – Kamil Kuska. Jaworzynianie po sześciu meczach są nadal bez wygranej w tym sezonie.

Jeszcze słabiej od Karoliny wypada Venus. Nowiczanie przegrali w Pieszycach 2-0 i są jedynym zespołem w klasie okręgowej z zerowym dorobkiem punktowym. Tym samym Venus zamyka tabelę po szóstej kolejce.

Spotkanie Gromu z Górnikiem Wałbrzych zostało przełożone na 29 września. Pierwszy gwizdek od 16:30 w Wałbrzychu.

Jednostronny przebieg miał pojedynek Tęczy ze Spartą Przełom Pastuchów. Bolesławiczanie wygrali u siebie aż 6-1. Gole dla gospodarzy zdobywali: Paweł Wysota (dwie), Michał Federowicz, Damian Kłos oraz Daniel Kantyluk (po jednej) i jeden gol samobójczy. Tęcza jest w ścisłym czubie tabeli z kompletem wygranych.

LKS Piotrowice przegrał u siebie z LKS Wiśniowa 1-3. Goście dzięki wygranej podtrzymali passę zwycięstw. Honorowe trafienie dla gospodarzy zdobył Tomasz Sas. Był w to druga porażka piotrowiczan w sezonie.

Info: fanpage MKS Karolina, fanpage LKS Piotrowice, laczynaspilka.pl

Foto: fanpage MKS Karolina

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz