Tęcza w meczu na szczycie. Grom zagra „po sąsiedzku”

Ciekawie zapowiadają się spotkania z udziałem Gromu Witków i Tęczy Bolesławice. Ci drudzy zagrają w meczu ścisłej czołówki tabeli klasy B. Trudni rywale przed Karoliną i Venusem.

Przed Venusem daleki wyjazd do Stronia Śląskiego. Ostatni nowiczanie zmierzą się z tamtejszym Kryształem plasującym się w środku tabeli. Będzie to dziewiąte podejście Venusa do zdobycia pierwszych punktów w sezonie.

Trudny rywal przed Karoliną. Przy ul. Sportowej jaworzynianie zmierzą się z czwartym MKS Szczawno Zdrój. Gospodarze sobotniego meczu mają najwięcej remisów w lidze a jedyną wygraną odnieśli właśnie na swoim boisku.

Grom będzie rywalizował u siebie z sąsiadem w tabeli – ATS Wojbórz. Oba zespoły tak jak Karolina mają po siedem punktów i będą chciały uciec z okolic lub samej strefy spadkowej. Faworytem tej rywalizacji bedzie Grom ponieważ ATS w ostatnich trzech meczach nie zdobył punktu.

Ważne dla układu tabeli spotkanie przed Tęczą. Bolesławiczanie u siebie spotkają się z Błękitnymi Słotwina – wiceliderem i sąsiadem w tabeli.

Ostatnia w klasie B Sparta Przełom Pastuchów zmierzy się z przedostatnim Zrywem Łażany. Różnica między zespołami wynosi punkt.

LKS Piotrowice zmierzy się z solidnymi rezerwami Zjednoczonych Żarów. Faworytem będą przyjezdni.

Plan gier na weekend:

Kryształ Stronie Śląskie – Venus Nowice (sobota, 15:00),
MKS Karolina – MKS Szczawno Zdrój (sobota, 15:00),
Grom Witków – ATS Wojbórz (sobota, 15:00),
Tęcza Bolesławice – Błękitni Słotwina (niedziela, 11:00),
LKS Piotrowice – Zjednoczeni II Żarów (niedziela, 11:00),
Sparta Przełom Pastuchów – Zryw Łażany (niedziela, 14:00)

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz