Trudne mecze przed Gromem i Karoliną. Kolejne derby w klasie B.

Przed dużą szansą na pierwsze punkty w sezonie stanie Venus, który podejmie ostatnią Pogoń Pieszyce. Wymagający rywale przed Karoliną i Gromem. Kolejne derby gminne w klasie B.

Górnik Wałbrzych będzie najbliższym rywalem Gromu. Witkowianie po wygranej w derbach Gminy zmierzą się z liderem klasy okręgowej i zarazem drużyną, która wygrała wszystkie mecze i straciła zaledwie dwie bramki.

Edit: mecz Gromu został odwołany i odbędzie się w innym terminie. Najprawdopodobniej będzie to 29 września. Rywalizacja będzie przeniesiona do Wałbrzycha.

Karolina wyjedzie do Bystrzycy Górnej aby stanąć w szranki z tamtejszym LKS. Gospodarze spisują się w tym sezonie solidnie. W pięciu meczach zdobyli 13 punktów i zajmują trzecie miejsce w tabeli. Karolina po pięciu kolejkach ma na koncie trzy punkty (trzy remisy i dwie porażki).

Przedostatni w tabeli Venus zmierzy się na wyjeździe z ostatnią Pogonią Pieszyce. Dla obu drużyn będzie to szansa na pierwsze punkty w tym sezonie.

Przed nami w klasie B kolejne derby Gminy Jaworzyna Śląska. Tym razem w Bolesławicach na boisko wybiegnie Tęcza i Sparta Przełom Pastuchów. Faworytem będą gospodarze, którzy wygrali wszystkie dotychczasowe mecze. Sparta nie zdobyła w tym sezonie jeszcze punktu.

Ciekawie będzie w Piotrowicach. LKS (cztery punkty) podejmie LKS Wiśniowa (dziewięć). Obie drużyny dzielą w tabeli tylko dwa miejsca.

Info: laczynaspilka.pl

Foto: fanpage Włókniarz Kudowa Zdrój

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz