Turniej żaków na 75-lecie MKS Karolina

Wczoraj w Hali Sportowo-Edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej odbył się turniej piłki nożnej żaków. Rywalizacja odbyła się w ramach obchodów jubileuszowych, związanych z 75-leciem Miejskiego Klubu Sportowego Karolina.

W zawodach uczestniczyło osiem drużyn klubowych: KP Górnik Wałbrzych, MKS Kuźnia Jawor, Akademia Piłkarska Dzierżoniów, KS Piławianka Piława Górna, Akademia Bolko Bolków, AP Champions Świebodzice oraz dwie drużyny gospodarzy MKS Karolina I i II.

Wszystkie drużyny pokazały wysokie umiejętności piłkarskie. W turnieju nie prowadzono żadnych klasyfikacji, ani nie przywiązywano uwagi do wyników poszczególnych meczów. Liczyła się dobra zabawa, nauka i gra fair-play.

Wszyscy zostali uhonorowani okolicznościowymi medalami. Dodatkowo wyróżniający się zawodnicy w swoich drużynach zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi. Organizacja wydarzenia była możliwa dzięki sponsorom i partnerom imprezy, którymi byli: Urząd Miasta i Gminy Jaworzyna Śląska, ZPS Karolina Sp. z o.o., JAKO Polska, Firma Ramar, Zebra Sp. z o.o., Piekarnia Państwa Bieżyńskich, Firma WIME.pl.

Info/foto: mkskarolina.com

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz