TVP 3 Wrocław w Pastuchowie. Na agendzie sporna inwestycja

W wieczornym wydaniu Faktów TVP 3 Wrocław pojawił się felieton o problemach mieszkańców wsi Pastuchów po realizacji inwestycji związanej z budową kanalizacji. W materiale wypowiadali się m.in prezes Zuku-u i zastępca burmistrza Jaworzyny Śląskiej. Link do reportażu w artykule.

Problemy mieszkańców Pastuchowa jakie pojawiły się po przeprowadzonej inwestycji związanej z budową kanalizacji w tej wsi zataczają coraz szersze kręgi jeżeli chodzi o media. W wczorajszym wydaniu Faktów TVP 3 Wrocław pojawił się reportaż Marii Pateckiej, która przybliżyła istotą omawianej sprawy. W materiale wypowiadali się m.in prezes Zuku-u, zastępca burmistrza Jaworzyny Śląskiej czy radny Romuald Madaj. Felieton ze względu na rozbudowanie sprawy nie odnosi się do wszystkich wątków, mimo to strony przedstawiają swój punkt widzenia na tą kwestię, co pozwala na wyrobienie sobie poglądu mając na uwadze wcześniejsze doniesienia.

Link do wydania wczorajszych Faktów można odtworzyć TUTAJ. Felieton o sporze wokół kanalizacji rozpoczyna się od 7:25 minuty.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska