Venus liderem klasy B. Karolina wygrywa w Świebodzicach.

Venus objął po tej kolejce pozycję lidera w klasie B. Karolina przywiozła ze Świebodzic komplet punktów. Remis Tęczy, wysokie porażki Gromu i Piotrowic.

Czwarta wygrana Karoliny w sezonie. Tym razem komplet punktów przywieziony ze Świebodzic. Po 16 minutach było już 0-2 dla przyjezdnych. Obie bramki zdobył w odstępach dwóch minut Maciej Smaruj. Gospodarze odpowiedzieli jednym trafieniem w drugiej części meczu.

Kolejny mecz z wysoką porażką Gromu. Witkowianie przegrali na swoim boisku z LKS Bystrzyca Górna aż 0-6.

W meczu na szczycie klasy B cenną wygraną przywiózł z Bystrzycy Górnej Venus. Nowiczanie pokonali tamtejsze rezerwy LKS 0-2 i objęli prowadzenie w rozgrywkach. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli: Michał Trojan i Marcin Zdanowicz.

Czwarty remis w sezonie Tęczy. Bolesławiczanie podzielili się punktami z trzecią w tabeli Silesią Żarów po remisie 2-2. Obie bramki dla drużyny z naszej Gminy zdobył Jakub Ciosek.

Wysoka porażka LKS Piotrowice. Grom Panków na swoim boisku pewnie pokonał piotrowiczan 4-0 i skrócił dystans punktowy do LKS do dwóch „oczek”.

W tej kolejce Sparta Przełom Pastuchów otrzymała trzy punkty za mecz z wycofanym z rozgrywek Zrywem Łażany.