Venus z pierwszą wygraną. Bezcenne zwycięstwo Piotrowic

Venus Nowice wrócił z ciężkiego terenu z kompletem punktów i pierwszym zwycięstwem w sezonie. Bardzo ważną wygraną zanotował LKS Piotrowice.

Początek spotkania dla nowiczan nie ułożył się po myśli bo od straty bramki w trzeciej minucie. Na wyrównanie goście czekali niedługo bo do 11 minuty. Kryształ wyszedł na prowadzenie w drugiej połowie jednak trwało to do 77 minuty. Właśnie wtedy w ciągu trzech minut Venus zdobył dwie bramki i wywiózł ze Stronia Śląskiego trzy punkty. Autorami goli dla zespołu z naszej gminy byli: Damian Roman (dwóch) oraz Marcin Zdanowicz (jednej).

Bardzo ważne zwycięstwo Piotrowic nad rezerwami MKS Szczawno Zdrój z punktu widzenia układu tabeli. Goście po golach Patryka Marczaka i Jakuba Anioła oraz jednej odpowiedzi gospodarzy przesunęli się na pozycję lidera klasy B. Jutro grają jednak zespoły z czuba tabeli. Co warte podkreślenia piotrowiczanie po pięciu kolejkach są drużyną niepokonaną.

Niżej notowany Sokół Kostrza pokonał u siebie Tęczę Bolesławice 3-2. Dla przyjezdnych była to druga porażka w tym sezonie. Bramki dla bolesławiczan zdobyli: Jan Gałka i Zbigniew Maziarz.

Info: regiowyniki.pl/fanpage LKS Piotrowice