W czwartek sesja RM o wotum zaufania i absolutorium dla burmistrza

W czwartek (27 sierpnia) o godzinie 15:00 odbędzie się XXI sesja Rady Miejskiej w Jaworzynie Śląskiej na której radni będą dyskutować m.in. nad wotum zaufania i absolutorium dla burmistrza

Po długiej przerwie na XXI sesji Rady Miejskiej głównym tematem będzie udzielenie absolutorium i wotum zaufania dla burmistrza. Wskazana sesja powinna odbyć się do końca czerwca. Ze względu na nowe przepisy związane z COVID-19, które dały „furtkę” do przesunięcia tej ważnej sesji, odbędzie się ona dopiero końcem sierpnia.

W porządku obrad zaplanowano m.in.: rozpatrzenie raportu o stanie Gminy Jaworzyna Śląska czy rozpatrzenie i ocenę rocznego sprawozdania Burmistrza Jaworzyny Śląskiej z wykonania budżetu gminy Jaworzyna Śląska za rok 2019.

Radni będą również debatować nad podjęciem uchwały w sprawie: udzielenia burmistrzowi Jaworzyny Śląskiej wotum zaufania i udzielenia absolutorium burmistrzowi.

Szczegółowy plan sesji na stronie www.jaworzyna.net

Sesja odbędzie się 27 sierpnia 2020 r. o godz. 15:00, w Sali Sportowo-Edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej przy ul. Świdnickiej 15a.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do przybycia na tę ważną sesję lub śledzenia obrad w internecie pod adresem www.jaworzyna.sesja.pl

info: www.jaworzyna.net
foto: Screen sesji Rady Miejskiej

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz