W ten weekend ciekawie w Jaworzynie, Witkowie i Bolesławicach.

Koniec rundy jesiennej zbliża się wielkimi krokami. Ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie przed Karoliną. Oprócz tego emocji nie powinno zabraknąć w Bolesławicach i Witkowie.

Grom po ostatniej wysokiej wygranej z Venusem tym razem zmierzy się u siebie z Włókniarzem Kudowa Zdrój. Goście plasują się w środku tabeli klasy okręgowej i mimo, że zagrają na wyjeździe, będą faworytem tego meczu.

Bardzo ważny mecz dla układu tabeli przed Karoliną. Jaworzynianie zmierzą się na Stadionie Miejskim z beniaminkiem – ATS Wojbórz. Będzie to rywalizacja dwóch zespołów walczących o utrzymanie i zarazem sąsiadów w tabeli. Każdy punkt z takiej rywalizacji będzie bezcenny.

Grający dużo poniżej oczekiwań Venus zgodnie z terminarzem na ten weekend ma zaplanowany wyjazdowy mecz z LKS Bystrzyca Górna. Gospodarze zajmują trzecie miejsce w tabeli i tracą jedynie dwa punkty do lidera Górnika Wałbrzych.

Najciekawiej w klasie B zapowiada się pojedynek drugiej Tęczy z trzecimi w tabeli rezerwami Zjednoczonych Żarów. Obie drużyny dzielą tylko dwa punkty. Ostatnia Sparta Przełom Pastuchów zagra z sąsiadującą w tabeli Błyskawicą Kalno a LKS Piotrowice wybierze się do Żarowa na pojedynek z niżej notowaną Silesią.

Plan gier na weekend:

MKS Karolina – ATS Wojbórz (sobota, 15:00),
LKS Bystrzyca Górna – Venus Nowice (sobota, 15:00),
Grom Witków – Włókniarz Kudowa Zdrój (sobota, 15:00),
Tęcza Bolesławice – Zjednoczeni II Żarów (niedziela, 11:00),
Silesia Żarów – LKS Piotrowice (niedziela, 11:00),
Sparta Przełom Pastuchów – Błyskawica Kalno (niedziela, 11:00).

Foto: fanpage MKS Karolina

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz