Ważna wygrana dla Gromu. Tęcza bez punktu w meczu na szczycie.

Tylko kibice Gromu mogą być do końca zadowoleni z postawy swoich zawodników. Mecz na szczycie klasy B nie dla Tęczy.

W spotkaniu Karoliny z przodującym w tabeli Górnikiem lepsi byli wałbrzyszanie, choć po pierwszych 45 minutach było 1-1. Do siatki Górników trafił w 35 minucie i wyrównał stan meczu Ksawery Istelski. Druga część gry należała już tylko do przyjezdnych, którzy zdobyli trzy bramki i ustalili wynik meczu na 1-4. Górnik jest liderem z kompletem wygranych i pewnie kroczy po awans do 4 ligi.

Nowiczanie wrócili z Kłodzka bez punktu i była to siódma porażka w siódmym meczu sezonu. Nysa prowadziła do przerwy 1-0. Po niej strzeliła jeszcze dwa gole i cały mecz zakończył się wynikiem 3-0. Venus zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Bezcenna wygrana Gromu z wyżej notowanym MKS Szczawno Zdrój. Witkowianie wygrali 1-0 i przesunęli się poza strefę spadkową. To dość nieoczekiwany wynik ponieważ goście ostatnio spisywali się bardzo dobrze.

W meczu na szczycie tabeli klasy B Tęcza przegrała przed własną publicznością z LKS Wiśniowa 1-2. Jedynego gola dla bolesławiczan strzelił Paweł Wysota.

LKS Piotrowice zremisował na swoim boisku z wyżej notowanymi Błękitnymi Słotwina 3-3. Autorami goli dla drużyny z naszej Gminy byli: Tomasz Sas (dwóch) i Kacper Sas (jednej).

Piątą porażkę w sezonie zanotowała Sparta Przełom Pastuchów. Tym razem lepsze okazały się Sudety Kątki, które wygrały 0-3.

Foto: fanpage Nysa Kłodzko

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz