Ważne mecze Gromu i Karoliny. Ciekawie w Bolesławicach.

Do końca sezonu w klasie okręgowej pozostało sześć kolejek. Każdy mecz dla Karoliny i Gromu będzie istotny w kontekście gry o utrzymanie. Tak też będzie w ten weekend. Interesująco zapowiada się mecz Tęczy w klasie B.

W Szczawnie najbliższym rywalem Karoliny będzie tamtejszym MKS. Gospodarze klasyfikują się o dwa miejsca wyżej niż jaworzynianie. Zawodnicy z naszej Gminy pokazali już że potrafią grać z bardziej wymagającymi rywalami. W ostatnich trzech meczach szczawianie zdobyli sześć punktów natomiast Karolina dwa.

Ważne spotkanie w kontekście utrzymania przed Gromem. Wyjazdowym rywalem będzie ATS Wojbórz sąsiadujący z witkowianami w tabeli i mający pięć punktów przewagi nad zespołem z naszej Gminy. Gospodarze po ostatniej kolejce spadli do strefy spadkowej i do jej opuszczenia potrzebna będzie wygrana.

W klasie B najciekawiej zapowiada się spotkanie wicelidera Tęczy z piątymi Sudetami Kątki. Oprócz tego szansa na punkty przed LKS Piotrowice, który zmierzy się z przedostatnim Zrywem Łażany. Ostatnia w tabeli Sparta Przełom Pastuchów zagra z ekipą ze środka tabeli – Silesią Żarów.

Plan gier na weekend:

MKS Szczawno Zdrój – MKS Karolina (sobota, 17:00),
LKS Piotrowice – Zryw Łażany (niedziela, 11:00),
Silesia Żarów – Sparta Przełom Pastuchów (niedziela, 13:00),
Tęcza Bolesławice – Sudety Kątki (niedziela, 14:00),
ATS Wojbórz – Grom Witków (niedziela, 16:00).

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz