Ważne zwycięstwo Darboru, w klasie B górą tylko Sparta

W meczu na szczycie tabeli klasy A ważne trzy punkty zdobył Darbor. Spośród zespołów występujących w klasie B wygrana z boiska schodziła tylko Sparta.

Iskra Witków Śląski nie była gościnna dla rezerw MKS Karolina. Gospodarze wygrali wysoko 5-1 a jedynego gola dla jaworzynian zdobył Paweł Wysota. Była to szósta porażka Karoliny w tym sezonie.

Bardzo dobra i pomyślna niedziela pastuchowian, którzy pokonali 2-0 Sokoła Kostrza. Druga wygrana w tej edycji gier była zasługą Macieja Waliszka i Pawła Krzaka.

Następna kolejka dla Piotrowic bez punktów. Tym razem lepsza kazała się Błyskawica Kalno, która u siebie pokonała ekipę z naszej Gminy 3-2. Bramki dla piotrowiczan zdobyli: Jakub Anioł i Jakub Matura.

Tęcza przegrała na własnym boisku z niżej notowanym Zrywem Łażany 0-3. To czwarta porażka bolesławiczan.

Bardzo ważne zwycięstwo na swoim boisku odniósł Darbor Bolesławice, który pokonał w meczu na szczycie Herbapol Stanowice 2-0. Na prowadzenie bramką do szatni wyprowadził Marcin Bieniasz. W drugiej połowie gola dołożył Dawid Wojak. Po tej wygranej bolesławiczanie tracą trzy punkty do liderującego Szczawna.

Źródło info: regiowyniki.pl/laczynaspilka.pl
źródło foto: fanpage LKS Piotrowice Świdnickie

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz