We wtorek odbędzie się XXIX sesja Rady Miejskiej

We wtorek (30 listopada) o godzinie 15:00 odbędzie się XXIX sesja Rady Miejskiej, na której będą ustalane m.in stawki podatkowe na 2022 rok.

Po dwu miesięcznej przerwie we wtorek, 30 listopada odbędzie się ważna sesja Rady Miejskiej. Na czoło spraw wychodzi ustalenie stawek podatkowych na przyszły rok.

W porządku obrad zaplanowano oprócz tego m.in Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w gminie Jaworzyna Śląska na rok 2022, czy Projekt uchwały w sprawie przystąpienia Gminy Jaworzyna Śląska do Klastra Świdnicka Energia Odnawialna.

Radni będą również debatować nad projektem uchwały jaki złożyła grupa radnych dotyczący Gminnego Programu Wymiany Pieców, przez który będzie możliwość uzyskania gminnej dotacji dla mieszkańców i co za tym idzie zwiększyć ilość wymienianych pieców.

Szczegółowy plan sesji na stronie www.jaworzyna.net

Sesja odbędzie się 30 listopada 2020 r. o godz. 15:00, w Sali Sportowo-Edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej przy ul. Świdnickiej 15a.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do śledzenia obrad w internecie pod adresem www.jaworzyna.sesja.pl. Jeżeli ktoś wyrazi ochotę do osobistego stawiennictwa na sesji zaleca się respektowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z epidemią.

info: www.jaworzyna.net
foto: Screen sesji Rady Miejskiej

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz