We wtorek odbędzie się XXV sesja Rady Miejskiej

We wtorek (9 marca) o godzinie 15:00 odbędzie się XXV sesja Rady Miejskiej w Jaworzynie Śląskiej na której będzie rozpatrywana m.in skarga na Burmistrza Jaworzyny Śląskiej.

Po długiej, bo przeszło dwu miesięcznej przerwie we wtorek , 9 marca odbędzie się ważna sesja Rady Miejskiej na której będzie poruszane wiele ciekawych wątków dla działalności naszej gminy

W porządku obrad zaplanowano m.in rozpatrzenie skargi na Burmistrza Jaworzyny Śląskiej, czy podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Jaworzyna Śląska oraz Milikowice

Radni będą również debatować nad podjęcie uchwały w sprawie zwolnienia z opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży za rok 2021 przedsiębiorców prowadzących punkty sprzedaży na terenie Gminy Jaworzyna Śląska, czy w sprawie ustalenia zasad wypłacania diet dla sołtysów z terenu Gminy Jaworzyna Śląska..

Szczegółowy plan sesji na stronie www.jaworzyna.net

Sesja odbędzie się 9 marca 2021 r. o godz. 15:00, w Sali Sportowo-Edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej przy ul. Świdnickiej 15a.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do śledzenia obrad w intrenecie pod adresem www.jaworzyna.sesja.pl. Jeżeli ktoś wyrazi ochotę do osobistego stawiennictwa na sesji zaleca się respektowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z epidemią.

info: www.jaworzyna.net
foto: Screen sesji Rady Miejskiej

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz