Wysoka wygrana Karoliny. Tęcza lepsza w derbach.

Jaworzynianie odnieśli pewne i ważne zwycięstwo z „sąsiadem” w tabeli. W derbowym pojedynku między Piotrowicami a Tęczą lepsi bolesławiczanie.

Kiedy wydawało się, że Karolina będzie przegrywała do przerwy po bramce straconej w 44 minucie, 60 sekund później Grzegorz Ignatowicz doprowadził do wyrównania. Druga połowa przebiegała pod dyktando jaworzynian. Drugą bramkę (tym razem z karnego) dołożył Ignatowicz a dwa kolejne gole dołożyli: Sebastian Pytaj i Dawid Wojak. Była to szósta wygrana Karoliny w tym sezonie w tym druga w tej rundzie.

Czternastą porażkę w sezonie (w tym szóstą z rzędu) zanotował w sobotę Grom. Witkowianie przegrali na wyjeździe 2-0 z wyżej notowaną LKS Bystrzyca Górna. Gole dla gospodarzy zdobywali: Maciej Mazanka i Sebastian Sieradzki. Słaba dyspozycja to kiepski prognostyk przed derbami z Karoliną, które mają odbyć się w przyszły weekend.

W derbach Gminy Jaworzyna Śląska lepsza Tęcza. Goście wygrali w Piotrowicach 0-1 po trafieniu Damiana Kłosa. Tym samym bolesławiczanie zapisali na swoim koncie dziewiątą wygraną w sezonie.