Zuzanna Kozycz Miss Internautów Województwa Dolnośląskiego 2023

Zuzanna Kozycz, 24 letnia mieszkanka naszego miasta, w sobotę (6 maja) otrzymała tytuł Miss Internautów Województwa Dolnośląskiego 2023

Jak zapewne wiadomo Zuzanna Kozycz, 24 letnia mieszkanka naszego miasta przechodziła poszczególne szczeble w konkursie na Miss Województwa Dolnośląskiego. Konkurencja była bardzo duża i żadnej z uczestniczek nie można było odmówić urody i wdzięku. Reguły konkursu były jednak nie ubłagane i na kolejnych etapach konkretne osoby musiały pożegnać się z rywalizacją. Zuzanna Kozycz dotrwała jednak do samego finału, który okazał się dla niej wyjątkowo szczęśliwy.

Na swojej stronie facebook nasza mieszkanka poinformowała, że w sobotę (6 maja) została uhonorowana tytułem Miss Internautów Województwa Dolnośląskiego 2023. We wpisie możemy przeczytać: „Kochani bardzo dziękuję za Wasze wsparcie i głosy. Wczoraj otrzymałam tytuł Miss Internautów Województwa Dolnośląskiego 2023. Nawiązałam nowe znajomości, zdobyłam ciekawe doświadczenie, a przede wszystkim świetnie się bawiłam”

Serdecznie gratulujemy naszej mieszkance tak zaszczytnego tytułu. To wielkie wyróżnienie, które przy tak dużej konkurencji zapewne nie było łatwe do wywalczenia. Mimo, że uroda to rzecz subiektywna, to w przypadku Zuzanny Kozycz należy obiektywnie stwierdzić, że wspomniany tytuł został przyznany odpowiednio.

info,foto: Facebook Zuzanna Kozycz

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska