Radni informują mieszkańców Gminy

Na tablicach ogłoszeń w całej Gminie pojawiły się informacje od radnych niezwiązanych z Burmistrzem Grzegorzem Grzegorzewiczem.

Na łamach Wieści Gminnych pisaliśmy o grudniowej sesji Rady Miejskiej, podczas której poruszano kwestię Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (link do artykułu tutaj). Temat był o tyle kontrowersyjny, że Burmistrz poszerzył skład komisji o byłych Radnych Bessera i Pilecką. Na to wszystko nałożyła się również przegłosowana podwyżka dla komisji.

Rzeczona informacja zawisła na tablicach ogłoszeń w całej Gminie. Możemy się tam dowiedzieć o sprawie Komisji, a także kto i jak głosował. Całe ogłoszenie jest podpisane przez Radnych: Syntyrza, Kantora, Szczepaniak-Jaroszewską i Bugajską.

Przypomnijmy, że wcześniej ci sami Radni przeprowadzili już podobną akcję – w sprawie naniesionych, wyższych podatków od nieruchomości. Liczymy, że Radni będą nadal informowali w podobny sposób, aby mieszkańcy mogli dowiedzieć możliwie jak najwięcej o decyzjach, jakie podejmują ich przedstawiciele polityczni.

Marcin Burski

Foto: Wieści Gminne

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz