Pewna wygrana Gromu, podział punktów Karoliny oraz Venusa

Żaden z gminnych zespołów występujących w klasie okręgowej nie zszedł z murawy pokonany. Cieszy zwłaszcza wygrana Gromu. Niewiele zabrakło aby to Venus był również wygranym w tej kolejce.

Grom wrócił z Tuszyna z kompletem punktów po wygranym 1-4 spotkaniu z Victorią. Bramki na wagę drugiej wygranej w tym sezonie zdobyli: Łukasz Cegielski, Szymon Kloc, Jakub Smutek oraz w doliczonym czasie gry Michał Janiszewski.

Czwarty punkt w tym sezonie zdobyła Karolina po remisie u siebie z Trojanem Lądek Zdrój 1-1. To goście objęli prowadzenie natomiast wyrównującą bramkę strzelił Italo Rocha.

Najciekawiej było w Nowicach. Venus po golu Damiana Romana w 84 minucie prowadził z Zamekiem Kamieniec Ząbkowicki 2-1. Pierwszego gola dla nowiczan strzelił Maksym Filipow. Goście wyrównali w doliczonym czasie gry i ostatecznie doszło do podziału punktów.

W klasie B Sparta Przełom Pastuchów przegrała na własnym boisku z Płomieniem Dobromierz 0-2. Gospodarze nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji a przyjezdni zdobyli gole po błędach defensorów Sparty.

Źródło info: laczynaspilka.pl/fanpage Gromu Witków/regiowyniki.pl

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz