Ciekawe mecze w okręgówce. Gminne derby w klasie B.

Prawie wszystkie gminne zespoły zagrają u siebie. Interesujące pojedynki odbędą się w Nowicach, Witkowie i Jaworzynie. W niedzielę kibiców czekają drugie w tym sezonie gminne derby w B klasie.

Spore emocje czekają kibiców w klasie okręgowej, gdzie wszystkie nasze gminne zespoły zagrają u siebie. Ostatni w tabeli Venus podejmie Zjednoczonych Żarów, którzy przegrali ostatnie trzy spotkania. Karolina zmierzy się z Kryształem Stronie Śląskie zajmującym w klasyfikacji trzecie miejsce natomiast Grom Witków stanie naprzeciwko wicelidera Słowianina Wolibórz.

Lider klasy A – Darbor Bolesławice zagra na własnym boisku z Boxmetem Piskorzów. Przyjezdni tracą do bolesławiczan trzy punkty i zajmują w tabeli siódme miejsce.

Czas na kolejne gminne derby w klasie B. Tym razem Tęcza Bolesławice gościć będzie Spartę Przełom Pastuchów. Przyjezdni po trzech meczach są nadal bez punktu (zdobyli dwa gole), Tęcza ma ich na swoim koncie sześć. Czwarty w tabeli LKS Piotrowice mający na koncie komplet oczek podejmie szóstą Nysę Kłaczyna.

Plan gier na weekend:

Venus Nowice – Zjednoczeni Żarów (sobota, 16:00),
MKS Karolina – Kryształ Stronie Śląskie (sobota, 16:00),
Grom Witków – Słowianin Wolibórz (sobota, 16:00),
Darbor Bolesławice – Boxmet Piskorzów (sobota, 16:00),
Tęcza Bolesławice – Sparta Przełom Pastuchów (niedziela, 11:00),
LKS Piotrowice – Nysa Kłaczyna (niedziela, 11:00).

Info: 90minut.pl
Foto: fanpage Darbor Bolesławice

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz