Emocje w końcówkach, derby na remis

Emocje, emocje i jeszcze raz emocje. Tego nie brakowało w końcówkach rozegranych dziś spotkań przez nasze gminne zespoły.

Remisem zakończyło się derbowe spotkanie między Karoliną a Zjednoczonymi. Jaworzynianie wyszli na prowadzenie w 41 minucie po golu z rzutu karnego Mateusza Ptaka. Kiedy wydawało się, że to Karolina zgarnie komplet punktów, w ostatniej akcji meczu błąd popełnił Leletko i po nieudanym wyjściu z bramki ułatwił zdobycie gola gościom.

Dawkę emocji otrzymali kibice w Nowicach. Tamtejszy Venus pokonał 4-3 Zdrój Jedlinę po dwóch bramkach w doliczonym czasie drugiej połowy. Goście wyszli na prowadzenie 2-3 w 86 minucie jednak dzięki determinacji nowiczanie zdobyli dwa gole (Marcin Zdanowicz i samobójcza) i zeszli z boiska jako wygrani. Oprócz tego dla ekipy z naszej Gminy strzelili: Adrian Krzykalski i Maksym Filipow.

Kryształ Stronie Śląskie musiał uznać na swoim boisku wyższość Gromu, który zwyciężył 0-2. Dzięki wygranej witkowianie zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli. Strzelcami goli zostali: Szymon Kloc i Łukasz Cegielski.

 

Źródło info: regiowyniki.pl

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz