Grad bramek w gminnych derbach. Darbor zgubił punkty.

Aż osiem bramek padło w pojedynku derbowym pomiędzy Karoliną a Gromem. Darbor w ostatnich sekundach meczu uratował remis a LKS Piotrowice przesunął się na trzecie miejsce w tabeli.

Po pierwszej połowie górą wyraźnie był Grom, który prowadził 0-4. Po przerwie dołożył piątą bramkę i wtedy do gry wróciła Karolina. Gospodarze trafili trzykrotnie i mecz zakończył się wynikiem 3-5. Dla Karoliny strzelili: Sebastian Putaj, Szymon Borowy i Mariusz Łucyk natomiast dla Gromu: Jakub Smutek, Rodrigues (po dwie) i Rafał Jędrasiewicz.

Venus zremisował u siebie z Zamkiem Kamieniec 4-4. Drużyny wymieniały ciosy przez cały mecz. Nowiczanie wyszli na prowadzenie 4-3 w 81 minucie. Pięć minut później goście doprowadzili do wyrównania i ustalili wynik meczu. Autorami bramek dla Venusa byli: Damian Roman i Mateusz Wirchniański (obaj po dwie).

Darbor zgubił nieoczekiwanie punkty. LKS Marcinowice okazał się wymagającym przeciwnikiem i zdobył w meczu z liderem klasy A punkt po remisie 2-2. LKS wyszedł na prowadzenie w 53 minucie po trafieniu Krzysztofa Lipińskiego. Darbor odpowiedział kwadrans później golem Mariusza Morąga. Na ponowne prowadzenie gospodarze wyszli w 85 minucie. Bolesławiczanie uratowali remis w 90 minucie po golu Wojciecha Szewczyka. Podział punktów daje możliwość dogonienia Darboru przez drugich Zielonych Łagiewniki.

Siódme zwycięstwo w sezonie odniósł LKS Piotrowice, który na wyjeździe okazał się lepszy od Unii Jaroszów. Gole dla przyjezdnych zdobywali: Patryk Marczak, Kamil Przeździęk oraz Mariusz Charytanowicz. Gospodarze odpowiedzieli tylko jedną bramką. Dzięki temu piotrowiczanie przesunęli się na trzecie miejsce w tabeli.

Sparta Przełom Pastuchów przegrała 3-4 z Nysą Kłaczyna. Była to ósma porażka pastuchowian. Autorami bramek dla Sparty byli: Paweł Krzak, Paweł Wysota i Antoni Stankiewicz.

Wysokie zwycięstwo Tęczy. Bolesławiczanie pokonali na wyjeździe rezerwy Zielonych Mokrzeszów 2-5 i tym samym odnotowali piątą wygraną w rundzie jesiennej. Gole dla Tęczy zdobywali: Damian Kłos i Jan Gałka (po dwie) oraz Piotr Hendzel (jedną).