Karolina wygrywa drugi raz na wiosnę. Grom bez punktu

Karolina po dobrej grze zwłaszcza w końcówce odniosła drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej. Grom po raz kolejny bez wygranej po pojedynku z wiceliderem. Darbor z bezcennym remisem w meczu na szczycie!

Pewna wygrana Karoliny, która na swoim boisku mierzyła się z wyżej notowanym Zdrojem Jedlina Zdrój. Do przerwy jaworzynianie prowadzili 1-0 po golu Mateusza Salamona. Tuż przed końcem meczu (83 i 87 minuta) kolejne dwie bramki dołożył Krystian Jagieła a goście odpowiedzieli bramką w doliczonym czasie gry i mecz zakończył się wynikiem 3-1. Pomimo wygranej Karolinie nie udało się awansować w tabeli. Jednak dystans nad pozostałymi drużynami ze strefy spadkowej zmniejszył się.

Grom przegrał 2-0 z wiceliderem klasy okręgowej Granitem Roztoka. Do przerwy gospodarze prowadzili 1-0. Witkowianie na boisku w tej rundzie przegrali wszystkie pojedynki. Jedyne punkty otrzymali za mecz z Płomieniem Makowice, który wycofał się z rozrywek.

W Bolesławicach doszło do pojedynku na szczycie klasy A pomiędzy Darborem a rezerwami Bielawianki Bielawa. Goście dwukrotnie prowadzili jednak w doliczonym czasie drugiej połowy gospodarze doprowadzili do wyrównania i tym samym obronili pozycję lidera! Bramki dla bolesławiczan zdobywali kolejno: Kopacz i K. Bohajczuk.