Słaby mecz Gromu. W pierwszej kolejce zagrali tylko witkowianie

Inauguracji sezonu nie będą dobrze wspominać zawodnicy Gromu Witków. W ostatniej chwili mecz Venusa z MKS Szczawno został odwołany. Wcześniej swoje spotkanie przełożyła Karolina.

W meczu w Witkowie po pierwszych 45 minutach był bezbramkowy remis. Strzelanie zawodnicy z Bystrzycy Kłodzkiej zaczęli w 47 minucie po golu Bartosza Wojtyły. Trzy minuty później kolejny celny strzał do bramki Gromu oddał Mateusz Grudzień i było 0-2. W 55 minucie zawodnik Gromu skierował piłkę do własnej bramki. Wynik ustalił Jakub Mulski i tym samym beniaminek klasy okręgowej wywiózł z Witkowa cenne trzy punkty.

Spotkanie Venusa z MKS Szczawno Zdrój zostało przełożone na 21 listopada natomiast rywalizacja Karoliny z Victorią Świebodzice na 15 września.

Info: fanpage Polonia Bystrzyca Kłodzka