Venus i Piotrowice z wygranymi. Karolina remisuje

Pewne zwycięstwa w sparingach odniosły Venus Nowice i LKS Piotrowice. Karolina zremisowała na swoim boisku a Darbor po raz drugi odwołał swój mecz kontrolny.

Do rywalizacji z Kolibrem Uciechów miał przystąpić Darbor. Sparing zaplanowany na niedzielę został ostatecznie odwołany.

Karolina zremisowała 2-2 z występującymi w klasie A Zielonymi Mrowiny. Dla jaworzynian bramki zdobyli: Bartosz Adamowicz (z rzutu karnego) oraz zawodnik testowany.

W sobotnie popołudnie Venus Nowice pokonał wyraźnie LZS Osiek 10-4. Gole dla zespołu z naszej gminy strzelali: Adrian Krzykalski (trzy), Jarosław Lato, Maksym Filipow i Michał Bobowski (po dwie) oraz Mateusz Wirchniański (jedną). Spotkanie rozegrano na boisku w Żarowie.

LKS Piotrowice grały dziś w Łażanach z tamtejszym Zrywem. Mecz był do połowy wyrównany, co odzwierciedlał wynik 3-3. Po przerwie piotrowiczanie zdobyli trzy  bramki i spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 6-3. Bramki w tym meczu zdobywali: Bartosz Hurmann i Kamil Przeździęk (po dwie) oraz Piotr Przeździęk i Mariusz Charytanowicz (po jednej).

Foto: fanpage MKS Karolina

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz