Dzień Kobiet w Bagieńcu !

W niedzielę 7 marca Fundacja Spichlerz Kultury w Bagieńcu organizuje moc atrakcji dla kobiet z okazji ich święta.

8 marca obchodzimy Dzień kobiet. To data, która jest już na stałe wpisana do kalendarza naszych świąt. Bagieniec i wydarzenia organizowane przez Fundację Spichlerz Kultury potrafią zachwycić i tym razem nie będzie inaczej. W niedzielę 7 marca Fundacja Spichlerz Kultury w Bagieńcu organizuje moc atrakcji dla kobiet z okazji ich święta.

Na stronie fundacji możemy przeczytać: „Już w najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich na kolejną edycję pikniku w Winnicy Silesian ! Będziemy na Was czekać od godziny 11:00
Tym razem oprócz uwielbianego i znanego już Wam konceptu KOCHARZ.pl Wasze kubki smakowe będzie dopieszczać nasz największy autorytet, Szefa Justyna Słupska – Kartaczowska; tworząca przez lata najlepszą kuchnię łącząca tradycję i fusion w restaurcji Jadka, uhonorowana m.in przez kulinarny przewodnik Gault & Millau. Spieszcie się do nas póki jeszcze możemy się do niej dostać. Po otrzymaniu gwiazdki Michellin kolejki będą dużo dłuższe od tej w najbliższą niedzielę
Około południa będą czekały na Was kolejne, bardzo potrzebne nam atrakcje. Kiedy byliście ostatni raz na koncercie? Kawał czasu, niestety miną kolejne grube miesiące przed możliwością uczestniczenia w następnych.
Jazz w nowoczesnym klimacie przedstawiony zostanie przez niesamowicie uzdolnionych, przystojnych muzyków Łukasza Bzowskiego oraz Michała Podżusa”

Serdeczie zapraszam nasze Panie z okazji ich święta do przybycia w to piękne i malownicze miejsce i uczestniczenia w tym ciekawym wydarzeniu. Moc atrakcji gwarantowana.

info, foto: fanpage Funadacja Spichlerz Kultury

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz