Wieści znowu nadają

Po przerwie wakacyjnej Wieści Gminne zaczynają ponownie działać.

Wszystko ma swój początek i koniec. Przerwa w której Wieści nie publikowały kolejnych treści przechodzi do niebytu. Od dziś stałą praktyką dalej działam i przekazuje czym żyje nasza gmina.

Przez okres mojego urlopu nagromadziło się wiele informacji, ale także nieścisłości, które teraz postaram się nadrobić i wytłumaczyć. Zrobię to w zbiorczym artykule, który pojawi się już niedługo na stronie. Oprócz tego oczywiście będą uzupełniane informacje, którymi żyje nasza wspólnota na bieżąco.

Okres urlopu nie był do końca wyjściem z mojej społecznej pracy. Dostawałem wiele informacji, pytań czy przychylnych stwierdzeń na temat mojej pracy. Były również głosy krytyczne, które pozwolą mi na poprawę pracy na przyszłość. Za każdy odzew dziękuję. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ pokazuje, że to co robię jest po prostu potrzebne.

Zachęcam do zaglądania na stronę Wieści Gminne i facebook strony. Jestem przekonany, że każdy z nas znajdzie tu coś dla siebie.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz