Derby dla Żarowa. Wygrane Venusa i Piotrowic.

Kolejny weekend bez punktów w okręgówce. Grad bramek Venusa, zwycięstwo Piotrowic. Bez punktu Tęcza i Sparta.

Pomimo dużej boiskowej determinacji Karolinie nie udało się zdobyć choćby punktu w meczu ze Zjednoczonymi Żarów. Gospodarze stracili bramkę już na początku spotkania ale potrafili kilkukrotnie zagrozić bramce przyjezdnych. Brakowało jednak skuteczności. Drugiego gola drużyna z Żarowa zdobyła w samej końcówce meczu i to ona wywiozła ze Sportowej komplet punktów.

Jednostronny przebieg miało spotkanie w Jaszkowej. Iskra pewnie, wysoko pokonała ostatni Grom Witków 8-0. Dla gospodarzy było to cenne zwycięstwo w walce o utrzymanie w klasie okręgowej.

Pewna wygrana Venusa. Nowiczanie okazali się wyraźnie lepsi od Gromu Panków 6-0. Autorami bramek dla gospodarzy byli: Tomasz Charytanowicz oraz Jakub Radzikowski (po dwie) i Mariusz Łuczak oraz Dariusz Włodarczyk (po jednej).

LKS Piotrowice odniósł cenne zwycięstwo z sąsiadującym w tabeli Orłem Witoszów 4-2. Dzięki wygranej piotrowiczanie utrzymali wysokie miejsce w tabeli (czwarte). Dla drużyny z naszej gminy bramki zdobywali: Bartosz Hurman, Tomasz Janes, Mateusz Malina oraz Paweł Kania.

Tęcza z dziesiątą porażką w sezonie. Bolesławiczanie przegrali na wyjeździe z wyżej notowaną Błyskawicą Kalno 4-1. Honorowe trafienie dla gości zdobył Paweł Wysota.

Bez niespodzianki w meczu Sparty. Pastuchowianie jako gospodarz przegrali wysoko z liderem klasy B – rezerwami LKS Bystrzyca Górna 1-8. Przyjezdni tym samym są nadal na czele tabeli.

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska