Venus podtrzymał passę. Wysoka wygrana Tęczy, niespodzianka Sparty.

Kolejne, siódme zwycięstwo z rzędu na swoim koncie dopisał Venus. Nieoczekiwane zwycięstwo Sparty z wiceliderem. Tęcza rozgromiła rywala. Bez punktu w okręgówce.

Karolina nie wyjechała na mecz do Wałbrzycha. Górnik otrzyma tym samym trzy punkty w ramach walkoweru i obejmie prowadzenie w tabeli klasy okręgowej.

Grom uległ wysoko na swoim boisku drużynie z Jedliny 0-8. Była to ósma porażka w sezonie witkowian. Drużyny z naszej Gminy zajmują ostatnie i przedostatnie miejsce w klasie okręgowej.

Siódma wygrana Venusa. Nowiczanie z kompletem wygranych przewodzą klasie B. Dziś pokonali na swoim boisku Orzeł Witoszów 5-2. Bramki dla gospodarzy strzelili: Michał Trojan (dwukrotnie), Mariusz Łuczak, Jakub Kraszkiewicz i Marcin Zdanowicz.

Najwyższa wygrana Tęczy w sezonie. W wyjazdowym pojedynku bolesławiczanie okazali się lepsi od ostatniego Zrywu Łazany 0-8. Gole zdobywali: Marcin Obrycki (trzy), Patryk Lipka (dwie), Damian Kulpiński, Dawid Spłocharski, Jakub Ciosek (po jednej).

Trzeci zespół Zjednoczonych Żarów okazał się lepszy na swoim stadionie od LKS Piotrowice. Gospodarze wygrali 7-3 a po tej porażce piotrowiczanie spadli w tabeli na przedostatnie miejsce.

Drugie zwycięstwo Sparty z rzędu. Klub z Pastuchowa pokonał dość nieoczekiwanie dotychczasowego wicelidera Grom Panków 3-2. Autorami bramek na wagę trzech punktów byli: Paweł Krzak (dwóch) oraz Maciej Waliszek (jednej).

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska