W czwartek odbędzie się XXIII sesja Rady Miejskiej

W czwartek (26 listopada) o godzinie 15:00 odbędzie się XXIII sesja Rady Miejskiej w Jaworzynie Śląskiej na której będą ustalane m.in stawki podatkowe na przyszły rok.

Po długiej, bo prawie trzy miesięcznej przerwie w czwartek, 26 listopada odbędzie się ważna sesja Rady Miejskiej. Na czoło spraw wychodzi ustalenie stawek podatkowych na przyszły rok.

W porządku obrad zaplanowano oprócz tego m.in. rozpatrzenie skargi na dyrektorów: Przedszkola Samorządowego im. „Chatka Puchatka” w Jaworzynie Śląskiej, Szkoły Podstawowej im. Świętego Mikołaja w Pastuchowie i Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Starym Jaworowie czy podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w gminie Jaworzyna Śląska na rok 2021.

Radni będą również debatować nad podjęciem uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Jaworzyna Śląska czy przekazania w nieodpłatne użytkowanie Gminie Świebodzice nieruchomości położonych w Starym Jaworowie.

Szczegółowy plan sesji na stronie www.jaworzyna.net

Sesja odbędzie się 26 listopada 2020 r. o godz. 15:00, w Sali Sportowo-Edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej przy ul. Świdnickiej 15a.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do śledzenia obrad w internecie pod adresem www.jaworzyna.sesja.pl. Jeżeli ktoś wyrazi ochotę do osobistego stawiennictwa na sesji zaleca się respektowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z epidemią.

info: www.jaworzyna.net
foto: Screen sesji Rady Miejskiej

Marcin Burski

Redaktor Wieści Gminnych Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz