Darbor nadal liderem w A klasie. Pierwsza wygrana Sparty

Dobrą dyspozycję podtrzymał LKS Piotrowice. Na pierwsze zwycięstwo Sparta musiała czekać do szóstego meczu sezonu. Darbor nieoczekiwanie zgubił punkty z Wierzbianką.

Piąte zwycięstwo w tym sezonie odniósł LKS Piotrowice po wygranej z rezerwami Zielonych Mokrzeszów. Dobrze w mecz weszła ekipa z naszej gminy głównie za sprawą dwóch trafień Mariusza Charytanowicza. Po przerwie gospodarze strzelili na 1-2. Wynik ustalił Wojciech Węglarz, który wcześniej wszedł do gry z ławki rezerwowych. Wygrana dała piotrowiczanom utrzymanie trzeciego miejsca w tabeli.

Tęcza Bolesławice nieoczekiwanie przegrała u siebie z Płomieniem Dobromierz 0-1. Dla gości były to pierwsze punkty w sezonie. Bolesławiczanie nie wykorzystali szansy na przesunięcie się na piątą pozycję w tabeli.

Po pięciu porażkach w klasie B przyszedł czas na wygraną Sparty Przełom Pastuchów. Ekipa z naszej gminy okazała się lepsza w Słotwinie przeciwko Błękitnym i wygrała 4-5. Autorami goli dla pastuchowian byli: Bartosz Musielewicz, Kamil Wudel, Paweł Wysota, Paweł Krzak i Maciej Waliszek.

Po raz drugi Darbor podzielił się punktami z rywalem. Tym razem cenny punkt z Bolesławic wywiozła Wierzbianka Wierzbna. Prowadzenie gospodarze objęli tuż przed przerwą (w 45 minucie) po golu Pawła Chrzana. Goście odpowiedzieli na kwadrans przed końcem. Do końca wynik nie uległ zmianie. Darbor po siedmiu kolejkach nadal jest liderem klasy A jednak przewaga nad drugimi rezerwami Bielawianki Bielawa stopniała do zaledwie punktu.

Info: regiowyniki.pl